Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt be a Firefox...

Naphtha kérdése:

Miért nem tölt be a Firefox olyan oldalakat, amiket az Explorer igen?

Figyelt kérdés
Pl.: Vimeo és más, olyan oldalak ahol videót lehet nézni. Törlés, újratelepítés sem segített. Egyik napról a másikra lett ilyen. Beugrik egy pillanatra, aztán eltűnik, de még tölt attól függetlenül sokáig.
2010. szept. 22. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a blogokat nem akarja betölteni.
2010. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:
Bár nem sok ugyan, de mégis vannak olyan dolgok, amiket csak az IE tud kezelni. Ilyen például az ActiveX is.
2010. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam a Vimeót, nálam Mozilla Firefox-szal működik. Egyébként egy órája töröltem a régi Adobe Flash Playert és töltöttem le az újat, aztán zárd be a Firefox-ot, hogy bele tudjon települni. Innen lehet letölteni: [link]
2010. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam mindig minden működik, szerintem is próbáld meg újratelepíteni a flash playert. Csak arra figyelj, hogy a non-ie (nem explorer) verziót telepítsd.
2010. szept. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam újramásolni, nem ez a baj. Azt hiszem valami más program kavar be. Sztem bővítmények, vagy kiegészítők között. Meg akarja nyitni az adott oldalt , de aztán mintha valami letiltaná. Pár nappal ezelőtt még simán jöttek ezek az oldalak. Ja és a többi oldal is nehezen nyílik meg, sokszor van, hogy nem találja elsőre, vagy másodikra stb. Nem feltétlenül akarom újra húzni a gépem emiatt ezért kellene a segítség.
2010. szept. 23. 10:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi amit most vettem észre, erre az oldalra kell várni www.google-analytics.com, Mármint ez akadályoz valószínűleg.
2010. szept. 23. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Cookie (süti) gond lehet. Menűben: Eszközök/Beállítások/Adatvédelem/Előzmények/Egyéni beállításokat használ. Mindenhová pipa, kivéve az Automatikusan privát-ot. Sütik megőrzése a Firefox bezárásáig. A Gyakorikérdések rengeteg reklámot és cookiet tartalmaz. Nekem Adblock Plus (magyar, román, orosz szűrőkkel) és NoScript a kiegészítőm Firefox-ban, mégis kilépéskor le kell futtatnom a Crap Ccleanert (nagytakarítás), rengeteg a .temp fájl, a netes szemét.

[link]

2010. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A google anal izélő programja futott minden oldal megnyitása előtt. Engem meg ne izélgessenek :) Sehogy nem tudtam kiiktatni csak a Format C:-tal. Azért köszönöm mindenkinek a segítséget. Remélem legközelebb én segíthetek.
2010. szept. 24. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!