Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék indítani saját live...

Szeretnék indítani saját live mixet a youtube-on, így kikerülhető lenne a copyright? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés
Szóval van pár mixem amit már előre felvettem. A mixcloud-on tárolom őket. De szeretném élőben is közvetíteni. Mivel a youtube-on nem kell érte fizetni, ezért úgy gondoltam, hogy ez jó hely lenne rá. Az egyetlen probléma az a fránya copyright. Ezért arra gondoltam, hogyha egy picit lelassítanám a zenéket, és megváltoztatnám a hangmagassságukat akkor esetleg működne a dolog.

2022. júl. 26. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen copyright? Hisz saját munkád, akkor nincs mitől félni.
2022. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, maga a mix az nyilván saját, de a benne szereplő zenék különböző előadóktól vannak. Szóval ez a része már nem az én birtokomban van.
2022. júl. 26. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Tehát akkor mégse a te munkád. mert az, hogy összebarmolod a lopott zenéket, nem munka.
2022. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell venned a zenék használati jogát, benyújtani a YouTubenak a számlát és akkor azokat a zenéket nem tiltják le.
2022. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolod a zene az a dolog amit jó ha random belassítasz?
2022. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!