Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook miért nem enged belépni?

Stefan91 kérdése:

Facebook miért nem enged belépni?

Figyelt kérdés

Az anyósom új telefont vásárolt, és be szeretett volna lépni az új készüléken a Facebookjába.

Elvileg el felejtette a jelszavát, majd mikor rá nyomott arra az opcióra, hogy "elfelejtettem a jelszavam", akkor az új jelszó igénylésénél arra nyomott, hogy azért kéri, mert "feltörhették" a fiókját. Igen, tudom...ne menjünk bele inkább....

Aztán jött hozzám, hogy tudnék-e valamit kezdeni vele, mert nem tud belépni. 23.412 óra múlva sikerült belépnem az email-ei közé, így tudtam neki varázsolni új jelszót a Facebook-ra.

Na igen ám, de Én számítógépen (chrome, edge) csináltam mindezt, míg Ő az új telefonján mókult.

Így mikor belépnék az új jelszóval, minden f@sza, de kéri, hogy erősítsem meg a személyazonosságát.

A feladat adott volt, válassz ki 4 olyan hozzászólást amit az elmúlt 3 hónapban TE írtál. Persze mindegyiket Ő írta, de, hogy benne volt e az a 4 amire kapásból IGEN-t mondott a 3 hónapban, az rejtély, de a nóta vége az lett, hogy "NEM SIKERÜLT MEGERŐSÍTÜNK A SZEMÉLYAZONOSSÁGOD, PRÓBÁLD MEG KÉSŐBB ÚJRA".

Kérdésem, support-tal fel lehet venni valamilyen formában a kapcsolatot? Akár személyiigazolvány el küldésével is egybekötve, nekem oly mindegy végülis, csak ne az Én fülemet rágja?

Mennyi idő után lehet újra személyazonosságot igazolni?

Whoooaa! Segítsetek legyetek kedvesek, mert én leszek telepes rádió lassan (földelve).



2022. júl. 16. 12:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Persze a Súgóközpont mindegy apró kedves tájékoztatását már hatvanhétszer elolvastam, de egyenlőre nulla előrelépés.
2022. júl. 16. 12:33
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, az le maradt, hogy azért kérik a személyazonosság igazolását, mert eddig még nem használt, ismeretlen eszközről kísérelt meg belépni a fiókjába!
2022. júl. 16. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!