Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Biztonságos a gamivo.hu-ról...

Biztonságos a gamivo.hu-ról vásárolni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy régebbi Minecraft xboxos verziót venni, esetemben a Minecraft Xbox One edition, mert a bedrockot nem szeretem.


Itt a legolcsóbb ahol ilyet árusítanak, de hallottam róla cifrákat.


2022. júl. 10. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Minden piactéren van vásárlási kockázat, ahol nem kereskedők adják el a legális terméket, hanem magánszemélyek a saját használt/fel nem használt dolgaikat. (.com az oldal, nem .hu).

Erre nem lehet mit mondani, csak remélni hogy egy kellően sok pozitív értékeléssel rendelkező eladóval nem járod meg. Ha ő is mástól szerezte be, majd az is valaki mástól, de senki nem ellenőrizte egy kulcs eredetiségét és működőképességét (eleve nem lehet, hiszen ha beaktiválod, nem adhatod már el), ha valaki a sor végén átverte a másik embert, mindenki szét fogja tárni a kezeit, hogy bocs, ez van. Emiatt a kockázat miatt olcsóbb a játék.

2022. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"de hallottam róla cifrákat."


Akkor ne vedd meg.

2022. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ha olcsóbb lenne, de az a baj hogy hivatalos úton ezt a verziót már nem lehet beszerezni :D
2022. júl. 10. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok-sok vásárlás alatt egyszer sem volt még gondom, így tudom javasolni. A kulcsot, ami érvényes volt, azonnal megkaptam.
2022. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, gamivo eneba és instant gaming itt vásároltam sose jártam pórul
2022. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
még allcdkeyst is tudom ajánlani
2022. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami allkeyshop.com-on fent van, az mind hitelesített, valószínűleg megbízható. Hiba előfordulhat, mert többnyire külön eladók vannak (mint mondjuk eBay-en vagy Jófogáson), de nem jellemző.
2022. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!