Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A koliban letiltották a...

A koliban letiltották a torrentezést. Nem tudtok rá valami módot? A portot már megpróbáltam átírni, de semmi.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel egy központi szerveren/tűzfalon van letiltva, így hiába írsz be bármit is, tiltani fogja a forgalmat.
2010. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Egy külső fizetős VPS segíthet. Egészen addig, míg le nem tiltják azt is. :)

Viszont amilyen lusták a rendszergazdák, nem kell túlságosan aggódnod, egy ideig biztos működni fog.

2010. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, de nekem vmi ingyenes megoldás volna jó. De azért thanx.
2010. szept. 20. 09:59
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Ingyen már a szánk se ér össze.
2010. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, nem VPS-t, hanem VPN-t akartam írni. A két dolog teljesen más.


Mindenesetre vannak ingyenes VPN-ek, guglizz rá. Csak az a baj velük, hogy vagy iszonyatosan lassúak, vagy egyáltalán nem is működnek. Ezért írtam a fizetőst.

Más ingyenes, vagy olcsó megoldást nem fogsz találni rá.


Én ezt használom: [link]

Nekem bejött, 990ft/hó. Igaz, hogy csak 5mbit, de az ingyenesek még 1-et se tudnak, jobb megoldás meg nem létezik. Próbáltam proxikról is, de azok is tiltva vannak nálunk.

2010. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

VPN, mint a virtuális magán hálózat a te megmentőd!


Kell egy külső gép, ami egész nap netre van kapcsolva, és tagja a VPN-nek! A koliból te is belépsz ebbe a virtuális hálózatba, és lám, megy a torrent!


Nálunk is így ment pár éve. Mivel nem én csináltam, ezért nem tudom pontosan, hogy hogyan kell, de egy kolitárs fél perc alatt belőtte :D Nézz utána!

2010. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

SSH tunnel, mint socks proxy szóba jöhet, csak egy linuxos gép kéne, amihez van hozzáférésed. Ha azon a szabályok engedik, akkor szimplán a 80-as port viszi a torrentet is.

Lényege, hogy az ssh-zott géppel leszel kapcsolatban a 80-as porton.

2010. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!