Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja van a HBO Max-nak?

Mi baja van a HBO Max-nak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam tegnapelőtt, hogy ismét előfizetek a HBO Max-ra, mert miért ne, gondoltam körülnézek ott az elkövetkezendő hónapban.


Azt tudni kell, hogy korábban nekem volt HBO GO előfizetésem, és ez ugyan az a fiók, amit régen használtam. Csak sajnos tavalyról én nem emlékszem már a régi jelszóra, és új jelszót kértem az elfelejtett jelszó segítségével, már a HBOMax oldalán. Meg is jött az email, be is állítottam a jelszót szépen, majd arra kért, hogy erősítsem meg az adataimat, ami meg is történt.

Majd mennék rá az előfizetésre a beállításokon belül, és írja, hogy "Nem sikerült letölteni a kért információt, próbálja újra később".

Viszont a filmek lejátszódnak, most néztem meg rajta 3 Agymenők részt. Hogyhogy ez most ingyenes a számomra? Mert a korábban hozzáadott Paypalt nem terhelte egy forinttal sem (Miért is terhelné, hisz novemberben én lemondtam az előfizetést, tisztán emlékszem, és az email is meg van még a lemondás visszaigazolásáról).

Szóval telón is, és Windowson is megy. De mi lesz ezután? Mikor fogja abbahagyni a működést?

Valakinek már volt ilyen?


Köszi előre is a válaszokat, és szép napot!



2022. jún. 20. 14:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Bármi megy. Rajzfilm is.
2022. jún. 20. 14:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, képzeld én is így jártam kb. 2-3 hónapja amikor előfizettem.

Én írtam a HBO-nak, hogy mizu ha ilyen helyzet áll fenn. Azt írták, hogy többen jelezték ezt a problémát és dolgoznak rajta, próbáljam meg pár nap múlva.

Én őszintén elfelejtettem ezt, míg szembe nem jött a kérdésed :D de azóta is működik, tök jól megy minden sori és film rajta, minden profilon.

Szóval ha fontos neked akkor szerintem pár nap múlva próbáld meg újra, de ha nem hitelesíted akkor se valószínű, hogy lesz gond.

2022. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor ez az eset nem egyedi.


Szerintem nem leszek az ellenségük, ha még pár évtizedig elhúzódnak a munkálatok a problémán :D

Köszi a választ! :)

2022. jún. 20. 14:46
 4/4 A kérdező kommentje:

Nos, ennyi volt a Havaj dizsi.

Nálam a napokban szált el az ingyenes HBO, most már fizetni kell érte. Gondoltam nézek rajta valamit, de már nem lehet. Múlt héten ilyenkor még működött. 2400 forintot az HBO nem ér, de ingyen nem volt rossz :D


Majd jövőre visszatérek, mivel gondolom ha bejön az új szolgáltatás, amit a Discoverivel csinálnak, akkor egy ideig megint szinte "Köszönöm"-ért fogják adni a hozzáférést.

2022. szept. 24. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!