Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan alkalmazás vagy...

Van olyan alkalmazás vagy eszköz amivel be tudom fogni a környezetben lévő összes rádiótornyot és lemérni a sebességet és válaszidőt?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen tudom jól megfogalmazni a kérdést.

Vannak ismerősök akik erdőben laknak (nem, nem ősemberek... Csak egy nemzeti parkban van a ház és emiatt nincs kábeles internet).

Ha jól tudom minden SIM csak a saját adotornyához tud kapcsolódni. Én mint T-mobilos nem tudok felcsatlakozni a Vodás antennára. Legalábbis így tudom. Mivel tudnám lemérni azt, hogy melyik antenna van a legközelebb ill melyik biztosítja a legjobb internetet?



2022. jún. 12. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
De, bármely készülékkel bármelyik hálózatra fel tudsz csatlakozni. A nem a saját hálózatodon csak segélyhívást lehet indítani, de attól még fel tudsz menni rá és megnézni a jelerősséget (nem kell hozzá tényleg segélyhívást indítani, a kapcsolat folyamatosan él, hogy ennek a lehetősége biztosított legyen). Csak vedd ki a sim kártyát, mert akkor ha elérhető a saját hálózata, rá fog menni és nem megy át az idegen hálózatra.
2022. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
cellmapper.net
2022. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!