Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Xiaomi 11T-m van hogyan tudom...

Xiaomi 11T-m van hogyan tudom használni rajta az 5G-t?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de ezzel kapcsolatban nem találok neten leírást. Szóval bevan kapcsolva, hogy preferált hálózat 5G legyen viszont fent a kis ikon továbbra is 4G-t mutat. Elméletileg itt van 5G lefedettség és a mobilcsomagom is tartalmazza. Mi lehet a "gond"? Gondolom, ha 5G-n lenne akkor azt az ikon mutatná.


Ne nézzetek hülyének kérlek, de nem vagyok valami nagy szakértője a témának csupán kiváncsi lennék mivel másabb az 5G.


Előre is köszi a válaszokat!



2022. jún. 10. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
És gyakorlatilag is van 5G? Ha talál 5G adót automatikusan átáll, ha nem talál akkor nincs mire átállni.
2022. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vodafone-os vagyok lakóhely szerint kell lennie viszont nem értem, hogy mobilhálózat esetén mit takar a beltéri vagy kültéri megjelelőlés, itt beltéri van.
2022. jún. 10. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindent jól csináltál. Ha működik az 4Gén az interneted és beállította a szolgáltatód, hogy 5G cellát is használhatsz akkor olyan helyen ahol van 5G lefedettség előbb vagy utóbb használnia kellene az 5G cellát a telefonnak.


Nem feltétlen kell egyébként az ikonnak jeleznie az 5G lefedettséget, ha az operátor elfelejeti beállítani az upperlayerindicator nevű paramétert az LTE cellán akkor nem fogsz 5G ikont látni a telefonodon, de attól még meg fog történni az 5G cellára kapcsolódás.


Egyébként milyen sebességértékeket és a ping-et mérsz pl Speedtest-en ?

2022. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!