Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook mobil nálam miértnem...

Facebook mobil nálam miértnem ingyenes?

Figyelt kérdés
Facebook nálam miértnem ingyenes mindkét telómón kiprobáltam a 30-ason is levedt 30 ft ot meg a 70 es -en is :/ valaki mondjon már valamit :/
2010. szept. 19. 11:55
 1/6 anonim válasza:
a 30 ason ingyenes kell hogy legyen 0.facebook.com ezt írd be.
2010. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én úgy tudom h vmi smst kapsz a t-mobiltól és az abban szereplő linken ákeresztül tudsz igyen facebookozni csak vmi §.facebook.com vagy nem tom milyen linkre kell rámenni h smst kapj am levan írva a facebookon:):D
2010. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a tmobile saját böngészőjével ingyenes csak.

Minden más böngésző a böngésző saját szerverén keresztül kommunikál, a pedig díjköteles.

De le van írva a tmobile oldalán is, meg millió-egyszer feltették már ezt a kérdést, ott is le van írva.

Nem lecseszés, csak nem árt néha visszaolvasni :)

2010. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 prau válasza:
az nagyon fontos hogy, www NÉLKÜL ird 0.facebook.com, és csak t-mobilon megy!
2010. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
web 'n' walk-os szolgáltatóról állítsd át Tmobile WAP-osra. Nekem ezzel sikerült orvosolni
2010. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahha.. De van Tmobilos telom is de azon se megy.. valami error -t ir amikor felcsatlakozik ...:S
2011. febr. 27. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!