Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani Facebook profilomban, hogy ''digitális tartalomkészítő'' vagyok?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom beállítani Facebook profilomban, hogy ''digitális tartalomkészítő'' vagyok.

Lásd példának ezt a profilt: [link] - a rövid áttekintés részlegnél (bal oldalt, legfelül) ki van írva. (csináltam róla egy képet, de nem tudom megmutatni a link miatt) - szóval valaki tudja esetleg, hogy hogyan tudom ezt beállítani???



2022. máj. 22. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Nem profilt, hanem oldalt kell csinálni. A belépési oldalon lent van egy szöveg: Oldal létrhozása híresség stb. számára.
2022. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
#1 Dehogy!! Én is be tudtam állítani, pedig nincs is oldalam, csak fiókom! CSAK BE KELL ÁLLÍTANI A PROFESSZIONÁLIS FIÓK MÓDOT!!!
2022. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem engedte, majdnem le is tiltott az oldal. Nem kell hozzá bizonyos ismerősszám vagy egy idő, pl egy 3-6 hónap attól számítva, hogy regisztráltál?
2023. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!