Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lát rólam az, aki törölt,...

Mit lát rólam az, aki törölt, és le is tiltott a facebook ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm tiltott engem a facebookon. Ha közös ismerőseink úgy posztolnak, hogy engem is megjelölnek, vagy én jelölök meg a posztomban közös ismerősöket, akkor ő látja azokat a megosztásokat, fotókat? Vagy ha a közös ismerős megosztja az általam megjelentett bejegyzéseket?

2022. ápr. 25. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lat teged , ha lajkolsz 1 kepet a kozos ismerosotoknek azt mutatja hogy egy facebook felhaznalo lajkolta azt nem latja hogy te lajkoltad
2022. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is erre gondoltam, hanem, hogy aki megoszt egy képet, ahol engem is megjelöl, ,mint közreműködőt, és több közös ismerőst, akkor a képet azt látja-e?
2022. ápr. 25. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom biztosra de szerintem latja a kepet csak a neved nem lessz lathato
2022. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egymásnak javára tiltólistára száműzött személyek neve nem fog látható lenni a lájkolók között, hanem csak a kívülálló emberek láthatják csak a nevedet a lájkolók névsora között.


És ha te hozzászólsz egy közös ismerősötök képéhez, ő csak annyit fog látni, hogy egy láthatatlan személynek válaszol a közös ismerősötök.

2022. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki letiltott téged Facebookon akkor ti egymásról ezentúl nem fogtok látni semmit sehol.


Ha egy közös ismerősötök képét és posztjait belájkolod, ő nem fogja látni a nevedet a lájkolók névsora között és ha hozzászólást írsz egy közös ismerősötök képéhez, vagy bejegyzéséhez és ha a közös ismerősötök válaszol neked, ő csak annyit lát belőle, hogy a ti közös ismerősötök egy láthatatlan személynek válaszol.

2022. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!