Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van a Firefox 3-nak Cache...

Van a Firefox 3-nak Cache mappája?

Figyelt kérdés
Azaz amelyikben ideiglenesen tárolja az éppen megtekintett oldalak képfájljait? Ha igen, hol van???
2010. szept. 15. 22:55
 1/3 anonim válasza:
C:\Documents and Settings\neved\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\számbetü.default\Cache\
2010. szept. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van ,ha a ff címsorába beírjuk ,hogy cache,akkor a Disk cache device részen kiírja az elérési utat.

[link]

2010. szept. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Valóban ott van, és én is arrafelé keresgéltem, csak én a Felhasználó mappán belül nem léptem be még a Local Settings-be is, hanem egyből a Felhasználó/Application Data-ba - ott is van Mozilla.. és azt hittem, annyi.


Most már minden oké, végre megkaphatom azokat a képeket, amiket nem enged letölteni az adott oldal, és a betöltött flash videók is általában kimásolhatók innen :D

Hasznos mappa! :]

2010. szept. 18. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!