Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Gmail miért írja automatikus...

A Gmail miért írja automatikusan szürkével, vagy lilával írja az e-mailek utolsó sorát, pl. a feladó nevét és hogy lehet ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert válaszlevél és már szerepelnek azon sorok az előzményekben.
2022. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mi köze a címzettnek ahhoz, hogy már másnak is aláírtam amikor levelet írtam és ezért mi ez a baromság hogy akkor szürkére, vagy más típusú betűre kell azért átmodósítani? Ennek mi haszna? Hogy kell ezt kikapcsolni?
2022. ápr. 11. 09:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyes e-maileknél fekete, más e-maileknél rózsaszín, megint más e-maileknél szürke az aláírási utolsó sor. Egyes e-maileknél más sorokat is rózsaszínűvé változtat, de ez csak akkor derül ki miután el lett a levél küldve.
2022. ápr. 11. 13:22
 4/4 anonim válasza:

Ezt én is rühellem.

Beállításokban kapcsold ki az "okos" levélküldés minden fasságát mindenhol. Aláírásoknál is, mindenhol.

2022. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!