Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi volt a legdurvább felvétel...

Mi volt a legdurvább felvétel amit a mostani ukrán háborúról láttál?

Figyelt kérdés

Nem a híradó felvételeire gondolok.

Valamelyik nap valahol talàltam egy videót ami a fogjul ejtett katonák lábát közelről ellövik. És ez még nem darkweb volt.

Erőfitogtatás, elrettentés, szadizmus stb, többféle okból töltik ezeket fel.



2022. márc. 29. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Abban mi a durva? Ez háború és már nagyon rég óta nem az a cél a háborúban hogy kiírtsd az ellenséget, hanem hogy minél többet kórházba küldj amitől összeomlik a hátország. Mivel nem volt idő a felkészülésre, így az ukránok nem telepítettek pár tíz négyzetkilométer taposóaknát, ami már jó 50 éve nem öl meg, csak leszakítja a fél lábadat ( a fenti okok miatt )...


Ez elrettentés is és dokumentáció is. A háború az háború. tökmindegy, hogy a térdedet lövik el közelről, messziról szed le a sniper vagy nyakon dobnak egy 500kilós kazettásbombával, ez így is-úgy is szar.


Amúgy szerintem egy klasszikus közép-amerikai lefejezés az durvább, mint ezek.

2022. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Zelensky traszfajú tűsarkús tánca.
2022. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

most küldeni akartam pár linket twitterről, de hát valamiért mind letiltották...

Nemtudom, az egyik ami lesokkolt még a háború elejéről, amikor 2 orosz katona megállít egyy civil kocsit letérdeltetik puskatussal leverik majd amikor elkezd enekülni lelövik majd hagyják szenvedni. Nemtudom ez alapján mennyire van meg mert nagyot futott, sokan nyilván állítják megjátszott jelenet stb, de ha ez igaz volt jól jellemzi mekkora köcsög egy speciális katonai alakulat ez. Civileket végeznek ki fényes nappal az utcán.

2022. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
#3 a háború elejéről az erősebb volt, amikor a fekete Vitoban utazó családot végzik ki és hagyják az út melletti árokban.
2022. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1es, tudom hogy sokféle kínzás létezik.

Kérdésem arra irányult, hogy mik azok amiket fel is tettek netre dicsekvés vagy elrettentés céljából.

Azaz ki mit talált ami botrányos, nem gyomornak való.


Szerintem mindkét oldalon ugyanúgy megvannak a csapat pszihopatái. Sajnos.

1-2 vères felvételt megnézek, aztán elszörnyülködök. Majd kibirom 1 évig hogy ne kiváncsiskodjak ha jót akarok.

2022. márc. 29. 21:27
 6/6 anonim válasza:

Én nagyon örülnék neki ha látnék ilyen agresszív videót a ruszkikról hogy agyon lövik a civilt vagy ukrán hadifoglyot, de nincs, ilyet nem is láttam.

Na de a legdurvább? Mikor a ná*ci ukrán hasba szúr egy térdeplő megkötözött embert majd a földön még a szemébe is beleszúrja a kést és üti a fejét.

2022. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!