Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg ilyen drága ha mobilte...

Tényleg ilyen drága ha mobiltelefonról internetezik valaki?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy okostelefont és ha már lehet rajta netezni gondoltam kihasználom. 3000 forint volt rajta mikor elkezdtem. Nem telt el 10 perc és megszakadt a net, ötletem sem volt miért. Lekérdeztem az egyenlegem és 0Ft(!!!). Ezt még egyszer kipróbáltam, felléptem a netre, alig 1-2 percre, több mint 500Ft lement. Ja igen, T-mobilos vagyok. Mindenkinek ilyen sokba kerül ez? Vagy vannak olcsóbb díjcsomagok? Ha nincsenek akkor mi az értelme ha ilyen drága?

Ja, nem töltögettem, hanem csak az msn-re léptem fel mindkét alkalommal.


2010. szept. 14. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan csomagom van, aminél havi 500Mb leforgalmazható. Sosem használtam még ki az összeset. Média mánia S díjcsomag. Ja, én előfizetős vagyok.
2010. szept. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami rossz tarifában lehetsz,mert nem ilyen drága a mobilnet.Nekem 3000 Ft-ért 1Gb -ot engednek de én sem bírom mindet elhasználni havonta.
2010. szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is előfizetős vagyok, T-Mobil Mix díjcsomag.
2010. szept. 14. 08:13
 4/6 Biggus Dickus válasza:
Ha nem fizetsz elő netcsomagra, akkor a 13Ft/10kB tarifájú Net Startot aktiválják a szolgáltatók az előfizetésre maguktól. Le kell tiltani.
2010. szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaja ha mobilról akarsz netezni érdemesebb valami csomgot venned,hasonló a szitu mint az ADSL csak drágább
2010. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor lesz egy utam a T-mobilhoz, és keresek valami használható csomagot :D

Köszi a válaszokat!!

2010. szept. 14. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!