Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom beállítani, hogy a...

Hol tudom beállítani, hogy a Facebook ne jelenítse meg az ismerőseim hírfolyamában, hogy új ismerősöm lett?

Figyelt kérdés

Azaz XY-al bejelöltük egymást. Ezt ugye az én ismerőseim látni fojgák, hogy "Gipsz Jakab és Kovács Pistike mostantól ismerősök".

Ezt nem lehet valahogy kikapcsolni, hogy ne jelenjen meg a hírfolyamban?


2022. márc. 20. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi 1-2 évben semmilyen értesítést sem kaptam ha valamelyik ismerősömnek új ismerőse van.

Szerintem ők sem fognak kapni.

2022. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem értesítésre gondolok, hanem a hírfolyamot ahogy görgetik és feljön ha valaki új képet rakott ki, változott a profilképe, változott a státusza, munkája, iskolája, ugyanígy azt is fel szokta dobni, hogy ha egy ismerősödnek új ismerse lett.

Deee beállítottam, hogy csak én lássam az ismerőseimet, azaz az ismerősi listámhoz nem fér hozzá senki. Logikus lenne, hogy ha maga az adat titkosítva van, akkor az erre szóló update-ot sem posztoli ki:D

2022. márc. 21. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!