Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A szolgátatónál kértem dinamik...

A szolgátatónál kértem dinamikus ip-t amit elvileg adtak is mert jelzi az ügyfélkapuba is de viszont ha kihúzom a netem meg vissza akkor nem ad új ip-t. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire a szolgáltató ad új IP-t, az egy kis időbe beletelhet. Ha néhány nap múlva sem történik semmi, hívd fel az ügyfélszolgáltatót.
2010. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*ügyfélszolgálatot.
2010. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kb 2 hete kértem mert nagyobb csomagra is váltottunk fel is hívtam de ott értetlenkedtek hogy nemtudják miről beszélek meg működik a net akkor mi a gond ilyeneket magyaráztak.....
2010. szept. 12. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj be személyesen és csapj az asztalra.
2010. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tisztázzunk valamit!

A FIX IP cím az, amikor tényleg FIX az IP címed.


Dinamikus meg szolgáltató válogatja. Van szolgáltató, aki minden egyes csatlakozás során kioszt egy új IP címet, van szolgáltató amely nem foglalkozik ezzel (magyarul majdnem fix-ed van).


Az én szolgáltatómnál az elmúlt 1 év során 2-szer adott csak új IP címet.

[link]


az enyém pedig 24 - 48 óránként változtatja csak!

(senki sem, ill. semmi nem kötelezi őket, (olvasd el az ÁSZF foglaltakat!), hogy minden egyes netre-csatlakozáskor új címet adjanak!

[link]

2010. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úristen :-)


Ha nem értesz hozzá akkor ne hőbörögj. Menjetek már el egy számítógépes tanfolyamra bakker ne csináljatok magatokból hülyét. Bár most már késő.


Kérdező , te meg nézz utána a dhcp lease time-nak.

UPCnél a dinamikus ip lease time-ja akár fél év is lehet.

Előző csomagomnál 1 év felett volt.

2010. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!