Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2kérdés msn-el kapcsolatban,...

2kérdés msn-el kapcsolatban, SÜRGŐS. Miért műveli ezt az msn-em?

Figyelt kérdés

Tegnap este voltam fent utoljára msn-en, illetve most jöttem fel, de ma már 2 ismerősöm le lett tiltva, nem én csináltam, és tegnap este még nem volt letiltva.

A másik, a régi és új verzió is fent van a gépemen, a réginél be van állitva, h automatikusan jelentkezzen be...ezt szeretném megszüntetni, s törölni a régi msn-t, de a vezérlőpultban nem találom a régi msn-t. Akkkor hol lehet? Hol tudnám törölni!?

Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 12. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapból nem értem, hogy van fent két verziójú, de azonos kliens egyazon időben. Mindenesetre mindenképp cserélj jelszót, és a Programok hozzáadása/törlése (vezérlőpult) helyen keresd ki és távolítsd el a meglévő kliens(eke)t, aztán tölts le és telepíts egy frisset. Ott majd be tudod lőni a beállításokban, hogy automatikusan jelentkezzen-e be, vagy se, no meg a többi.
2010. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen igen... első lépés a jelszó csere!!! Ha a régi, alap msn-re gondolsz, az az OP rendszerben alapból benne van, telepítéskor felkerül automatikusan. De be lehet állítani, hogy ne jelentkezzen be aut. és az automatikusan elinduló programok közül is ki lehet venni. Nekem is fent van, mindig is fent volt, de soha nem zavart egy percig sem.
2010. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm. :)

de mi okozatta h le lett tiltva 2 ismerősöm?

2010. szept. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!