Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak se jó az Instagram???...

Másnak se jó az Instagram??? Mit csináljak??? 😤

Figyelt kérdés

Mostmár tényleg elegem van! December elején kezdődött. Nem engedett be. Ezalatt azt értem, hogy rányomtam, hogy bejelentkezés facebookkal, (már megjegyezte az adatokat ezért csak egy gombnyomás volt) és tölt, tölt tölt...Forog a karika. De semmi. Egyszerűen nem enged be. Számtalanszor töröltem, majd újratelepítettem, újraindítottam a telefont, töröltem a gyorsítótárat, minden hiába. Ugyanúgy rossz az egész. Tényleg nagyon idegesítő, és nem tudom hogy oldjam ezt meg. Néhányan írták a Play Áruház-ban, hogy nekik is rossz, de nem mindenkinek volt ugyanez a problémája. És tényleg nagyon irritáló, hogy 3 hónapja ez megy. Voltak kis időszakok amikor beengedett, de aztán gondolt egyet, és megint nem. Hogy oldjam ezt meg? Nem mehet így tovább, nagyon elegem van.

Kérlek segítsetek! Mit tegyek?



2022. febr. 20. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Töröld le és menj ki a szabadba. Nem minden az online élet.
2022. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Minden nap fohászkodom: bárcsak bezárnák.

Olyan bonyolultak már ezek a közösségioldalak, hogy sajátmagukban akadnak el, a rájuk épülő alkalmazások pedig már annyira "kifinomultak", hogy olykor egyszerű, sima szöveges üzenetek küldésével is meggyűlik a bajuk...

2022. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nincs vele problémám.


Mondjuk én nem használom. :D

2022. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Otthagytam egy hónapja, mert rengeteget bosszantott. Tedd te is azt.
2022. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"Még van vagy fél tucat ilyen másik közösségi alkalmazás tedd fel azokat és használd mind. :) Ne az alkalmazások legyenek érted, ha nem te az alkalmazásokért az online térért."
2022. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!