Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Rendszereink az Ön számítógép...

"Rendszereink az Ön számítógépes hálózatából érkező, szokatlan forgalmat észleltek" és captcha "gondok"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az utóbbi pár napban a böngésző ezeket az értesitéseket adja ki. Azaz a fenti captcha ellenőrzést, és a "Rendszereink az Ön számítógépes hálózatából érkező, szokatlan forgalmat észleltek". Amit nem igazán tudok hova tenni, mivel én tipikus az a felhasználó vagyok, aki igazából csak netezik, és néha lolozik. Tehát én kicsit sem értek az ilyen dolgokhoz. Utána olvasgattam, elvileg okozhatja ezt virus is, de én azt kizártnak tartom, mert nem járok ilyen "veszélyes" oldalakra, + semmit sem töltök le, és futtattam virusirtót is, semmit se talált. A hálózattal, vagy a szolgáltatóval van most valami gond? Van okom az aggodalomra, vagy csak túlreagálom?


Válaszokat előre is köszönöm!



#internet #hálózat #szolgáltató #captcha #"Rendszereink az Ön számítógépes hálózatából érkező, szokatlan forgalmat észleltek"
2022. febr. 7. 17:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!