Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik az a kis "parancs",...

Melyik az a kis "parancs", amit ha beírok a Chrome vizsgáló panelbe, akkor 10000-szer újratölti az oldalt? Neptun belépéshez kéne...

Figyelt kérdés
Esetleg van más trükk a tarsolyotokban?

2022. febr. 3. 17:23
 1/5 A kérdező kommentje:

Közben meglett. F12:

maxtrynumber = 100000;setInterval(function(){docheck()},75);

2022. febr. 3. 17:37
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Aztán majd jól kitilt a szerver ddos gyanú miatt. Nem kész ebből tárgy felvétel.. :D
2022. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Láttam én is ilyen próbálkozásokat, de még nem láttam rá bizonyítékot, hogy valóban működne.

Szerintem (akármilyen hülyék is voltak) volt annyi eszük a fejlesztőknek, hogy a terheléselosztó rendszer nem a klienstől kéri be, hányszor próbálkozott, vagy aki épp abban a pillanatban kérne, hanem inkább tárolja, melyik "session" mikor állt be a várósorba.

Amúgy meg pont az ilyen marhaságok miatt döglik meg minden évben a neptun.

Bírná a terhelést, nem ők méretezik félre, hanem minden második ember százezrével dobálja a requesteket, amikor ők úgy gondolták, hogy 25ezer hallgató másodpercenként nem ad többet százeezer requestnél. Erre meg jön Jancsi, és egymaga kiküld százezret.

2022. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Én értelek titeket. A helyzet az, hogy bármit csinál az ember nem fogja bedobni, nem ismerek olyan imát, se varázslatot. A szerencsét meg nem ismeri a Neptun.

Ez csak gyenge próbálkozás részemről.

2022. febr. 3. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve végeztem de ez tényleg működött akkor. Neptun PowerUp is alkalmazta ezt, csak kissebb számmal, amit szépen átírtam. Nem azonnal, de pár perccel tárgyfelvétel kezdete után beengedett.
2022. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!