Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router probléma win7 install...

Router probléma win7 install után. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a problémám, hogy újratettem a gépet, feltettem rá az új Win7est, és miután feltettem, azok a gépeken amiken wifivel ment a net( D-link router) nem jött be a net, fel se ismerte vagy ha felismerte nem tudott csatlakozni a netre. Aztán láttam a router beállításokba hogy a router jelszót átírta a PC jelszavára, tehát belenyúlt a winfos, de nem tudom mit álithatott még el. Az iphone-ommal azota se tudok csatlakozni és az asztali PC-vel a wifire, az egyik laptopttal egy win reainstall után sikerült. Valaki sejtheti mi baja lehet a routernek? Köszi előre is!
2010. szept. 9. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vacakolj. Reset a routernek, gyári értékekről pedig már könnyű újra normálisan beállítani.
2010. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Igazából nem nagyon hiszem el, hogy Winfos 7 csak bemászik a router-edbe és átírja a jelszót. :D


Bár igaz én mindig, kihúzom az UTP kábelt telepítés alatt.

2010. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen volt nálunk is ,és ki kellett venni a routerből a jelszavakat ,utánna jó lett.
2010. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!