Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy olyan lehetséges, hogy 1...

Egy olyan lehetséges, hogy 1 házon belül 2 különböző internet szolgáltató legyen?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje már a upc-nél vagyunk ami már ugye Vodafone lett de errefelé ok nem tudnak gyorsabb netet az 1mbsnál. A upc csomaghoz nem akarok hozzányúlni csupán a digitől csak az internetet szeretném beköttetni és ennyi de nem tudom hogy 2 internetszolgáltató 1 házban lehetséges e. Ha meg igen akkor 2 különböző netű modemet ha rádugok 1 routerre akkor mindkét netet lehet fogni?

Ha esetleg hülyeséget beszélek akkor elnézést de nem vagyok otthon az ilyenbe.

Családi házról van szó.



2022. jan. 23. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden megoldható így ez is.
2022. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme lenne? Két szolgáltatónak akarsz fizetni?
2022. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 Akkor lehet értelme ha olyan csomagkedvezményt kap hogy net nélkül még többet fizetne.


A DIGI sebessége a Voda elmondásod szerinti 1Mbps-éhez képest két külön univerzum. Nem értem mi értelme lenne a kettőt közösíteni. Amit egyébként meg lehet csinálni: [link]


A helyedben beköttetném a Digit, a UPC modemet meg ki is húznám a 230-ból, mert felesleges. Attól még nyugodtan fizetheted.

2022. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy van most nálunk hogy mamám és nagybátyám nem akarja lemondani a upc tv és telefon csomagját így aztán abban maradtunk hogy a digitől csak az internetet kötnék be és akkor nekik nem változik az előbb említett 2.
2022. jan. 24. 05:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a vodan a magyar egzet nézve Viktor arcbore szebb vagy mi az oka ? Mondjuk így értem, nem egy ismerősöm ilyen fanatikus, a voda lemondasaval semmi változást nem vennének észre, de ha fizetni akarjak akkor ki kell fizetni ezen ne muljek)
2022. jan. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!