Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom Facebookon...

Hogyan tudom Facebookon megváltoztatni a születési dátumomat?

Figyelt kérdés
Nem kérek trollkodást ;-)

2022. jan. 6. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Saját profil, profil módosítása
2022. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy hol kell megváltoztatni, de ha megakarom változtatni akkor azt írja ki, hogy nem sikerült próbáljam meg újra és én megpróbalom és megnyomom a mentést és akkor is csak keres pedig még egyszer sem változtattam meg csak most akarnám először.


Még kérnék válaszokat. Köszönöm

2022. jan. 6. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A születési dátum az fix.

Régen lehetett változtatgatni, de most már a Facebook számára ez nem játék.

2022. jan. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A neved megváltoztatható, mert az a valós életben is változhat, de a születésed napja az elsőtől az utolsó pillanataig (születés-halál) ugyanaz marad.
2022. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat
2022. jan. 7. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:

"A születési dátumodat csak korlátozott számú alkalommal módosíthatod"


Névjegy - elérhetőség és alapadatok.


A súgó viszont ezt írja:

A személyes alapadataidat (például: nem, elérhetőség, kapcsolatok, munkahely, tanulmányok) módosíthatod. Az adatok módosítása:


Én most ezért nem kísérletezem a módosítással.


#4 van azért létjogosultsága a kérdésnek, mert ugye elvileg 13 éves kortól lehet regisztrálni, másfelől viszont vannak felhasználók akik szülő tudtával, engedélyével vagy általa, lényegesen korhatár alatt csinálnak, vagy csináltatnak profilt.

Nem egy kiskorú ismerősöm van, aki még iskolába sem járt, de már saját profilja volt.


A születésnapi értesítőknél meg már nem merek köszönteni lassan senkit, mert nem is most van, csak ezt állították be, ha már a születési év nem stimmel, akkor miért ne üssenek oda mást is.

2022. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!