Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon be lehet állítani,...

Facebookon be lehet állítani, hogy az ismerőseim oldalán ne jelenjen meg, ha egy facebook oldal bejegyzéséhez kommentálok?

Figyelt kérdés

Pl. a hobbimmal kapcsolatban valaki eladós oldalt csinált (nem csoportot). Így ha bármelyikhez képéhez hozzáírok az megjelenhet az ismerőseim hírfolyamán. Kommentelek és nemsoká tuti, hogy egy családtag vagy egy haver ír. Ha ők látják, olyan is látja, akit inkább nem szeretném, hogy látna (tanárok, munkából, stb)

Azt tudom, hogy olyat lehet csinálni, hogy XY-t nem követem többet és akkor az én hírfolyamon nem jelenik meg az ő tevékenysége. De olyat tudok valahogy csinálni, hogy az én tevékenységem ne jelenjen meg az ismerőseim hírfolyamán?


2021. dec. 7. 17:54
 1/1 Alain Delon ***** válasza:
Talán a beállításokban van ilyen.
2021. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!