Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A YouTube újabban már a...

A YouTube újabban már a videókat is elrontja?

Figyelt kérdés
Eddig csak a kommentek tűntek el valami csoda folytán, de ezt még ki lehetett bírni. Ma viszont egy kicsit kijöttem a sodromból, a kedves Cső ugyanis úgy döntött, hogy egy kicsit megvámolja a videóimat. Ja, kicsit. A negyed órás videóból maradt 2 másodperc. Nagyszerű... Némelyiket meg már el sem lehet indítani egyáltalán. Plusz boldogság, hogy nyilván pont azok a videók hozták a csatorna nézettségének 70%-át... Mással is történt ilyesmi mostanában, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés? Eddig nem találtam logikát abban, hogy melyik videók mennek szét, hacsak azt nem, hogy minden érintett videó 2020-ban került feltöltésre.

2021. dec. 6. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Ejj ejj, hát fogjuk be azokat a paripákat, mert ekkora sebbel-lobbal, nádihegedűvel itt nekiugrani a kérdéseknek komám... veszélyes. A "Cső", ahogy te nevezed eltűntette a kommenteket biza, mint a pinty, az biz nem csoda volt. Repültek a levesbe én mondom. Vámot ugyan nem tudom mi akasztott az bizony tartalmadra, de kutya dolgod lehet, ha ilyenek történnek veled...
2021. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

Én még sosem hallottam róla, hogy a YouTibe VÁM-ot "rak" a videókra.


Esetleg JOGDÍJAT, nem?


Ne lopott tartalmakból élj, hanem kizárólag a SAJÁTODBÓL!

És NE tegyél alá jogdíjas "kopirájtos" zenét sem!

2021. dec. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!