Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen tartalom érdekelheti...

Milyen tartalom érdekelheti mostanában az embereket leginkább YouTube-on? 2021-ben mit szeretnek nézni leginkább? Például te mit néznél szivesen?

Figyelt kérdés
Olyan tartalomra gondolok amihez Facecam nem kell, és nem is gameplay. Gondolok itt kisebb animációs videókra, amiket szivesen csinálnák, csak nem tudom mennyire érdekelné az embereket, és hogy milyen animációs videókat néznének inkább. De mást is szivesen csinálok. Azt is leirhatjátok hogy ti esetleg mit néznétek szivesen.

#animáció #YouTube #Content #youtube tartalmak #népszerű tartalmak
2021. dec. 4. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidman-t nézem.
2021. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos, én egy angol YouTuber, Beluga videót szoktam nézni, elég vicces, és rövid videók. Én személy szerint nem szeretem a hosszú videókat.
2021. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Találd ki, hogy te milyen videókat csinálnál szívesen, aztán tedd ki őket, aztán érd el, hogy azok, akik szívesen néznék meg is találják őket!


Ez a "mit néznének szívesen?" és "ilyet szívesen néznének-e?" találgatás azért nem jó módszer, mert amikor én azt mondom, hogy vicces animációkat szívesen néznék, egyáltalán nem biztos, hogy ugyanazokra a vicces animációkra gondolok, amik neked eszedbe jutnak vicces animációként. Sőt még ha én szívesen nézném azokat a vicces animációkat, amiket te csinálnál, akkor sem biztos, hogy elém fog kerülni, ha te kiteszed. Más meg lehet, hogy nem kíváncsi rá, ezért nem fogja nézni.


Ezért nem jók ezek a fajta puhatolózások. Ráadásul, ha mások igényeinek próbálsz megfelelni, akkor nagyon könnyen elveszíted a saját ötleted, egyéniséged, stílusodat. Ne azért csinálj valamit, mert az népszerű, hanem mert téged érdekel, te szívesen csinálod.

2021. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!