Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan törölhetem az Iwiw...

Hogyan törölhetem az Iwiw -ről a megosztott dolgot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Véeletlenül megosztottam az IWIW - en egy szexuális tartalmú linket.Nem tudtam h mire való , s rákattintottam a neten.Nagyon ideges vagyok. Hogyan törölhetem de gyorsan???? Segítsetek már.Lehet egyáltalán TÖRÖLNI???????
2010. szept. 5. 15:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
48%
HÁHÁ
2010. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Sehogy nem lehet visszavonni.
2010. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ezért kell facebookot használni, onnan legalább törölhetsz bármit, amit megosztasz. =)
2010. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
adjatok egy h*lye email címet az iwiw -esektől , akikkel kapcsolatba lehet lépni.
2010. szept. 5. 16:02
 5/12 A kérdező kommentje:
ekkora sz*r oldalt mint ay iwiw még nem láttam. Bár bezáratná vki...
2010. szept. 5. 16:02
 6/12 anonim válasza:
Előbb gondolkodunk, utána cselekszünk. Utána mégegyszer gondolkodunk, aztán még kétszer gondolkodunk. És csak UTÁNA(!!) rakjuk fel az adatainkat a köz számára, hogy bárki bármit bűntetlenül le tudjon róla kérdezni, és fel tudjon használni isten tudja mire. Ezt most elég csúnyán megjártad. De ne aggódj. Nagyon sokan megjárják ezt még.
2010. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

de lehet!

profiloldalam -> hírfolyam -> ott lesz egy kis téglalap,beírod a mellette lévő kódot, és "minden hírfolyam elem törlése"

szólj h sikerült-e!

üdv!:)

2010. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

:D

ÉN se tom hogy hogy.

De töröld le minden képet, és változtasd meg az Adataidat, meg a neved! :D

2010. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Rákattintasz a "Profiloldalam"-ra ( neved alatt van)

2.Rákattintasz a "Hírfolyam"-ra, bal oldalon megtalálod.


Végül kitörlöd adott hírfolyam elemet.



( Majd írd meg sikerült-e. )

2010. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

amúgy, nem tudom mi az istenért kell ennek olyan nagy feneket keríteni. így járt és kész?? kit érdekel? ne keverjünk már bele ilyen dolgokat,hogy "minek osztasz meg felelőtlenül közösségi portálokon adatok, de majd most jól megjárod..."

mintha nagyanyámat hallanám.

én ezt szimpla figyelmetlenségnek tudnám be,mint mikor 1 smst rossz címzettnek küldesz el...

olyan jó hogy mindenki olyan k*rva tökéletes..

2. 16.03-as voltam

2010. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!