Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az oka annak, ha sehol,...

Mi az oka annak, ha sehol, semmilyen kommentem nem jelenik meg a Youtube-on?

Figyelt kérdés
Észrevételem szerint az adott csatornák nem moderálják a kommenteket.

2021. nov. 29. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Youtube cenzúráz (shadow banning-nak hívják ezt a jelenséget: [link] ) a szent és sérthetetlen Közösségi Irányelveik™ értelmében.
2021. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó, de mit cenzúrázhat MINDIG?

Semmi másmilyet nem írok, mint amiket a látható kommentek tartalmaznak.

2021. nov. 29. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Valahol, valamikor igazat írtál olyan témában (pl. koronavírus), amiben nem szabad.
2021. nov. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3: Aha.

És hogy alakult ki ez az állapot?

És mit lehet tenni ellene?

A csatornám az látszik, ha jól észlelem, csak a kommentjeim nem.

2021. nov. 30. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet tenni ellene semmit. A techóriások korlátlan diktatúrát gyakorolnak a világ felett.
2021. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na és hogy lett letiltva, mitől?

És akkor a csatornámat attól még tudom használni?

Ez is hogy van...

2021. nov. 30. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Tegnap írtam én is ki kérdést ebben a témában. Nekem is ugyanez a bajom.

Én két napja csináltam Google fiókot, és soha előtte nem kommenteltem semmit, és engem sem enged.

Vagyis tudok írni kommentet, de azt csak én látom. Ha kilépek a You Tube-ról (nem vagyok bejelentkezve) akkor nem látszik a kommentem, tehát nem látja senki!

Nem igaz, hogy cenzúrázva van, mert nem írtam semmi olyat, sem most, sem ezelőtt soha!

Ez valami "szoftver hiba" vagy regisztrációkor történt valami. Én mindent a szabályok szerint csináltam végig, és akkor sem megy!

Azt nem tudom, ha kitörlöm a Google fiókomat és elölről kezdem, azt lehet-e ugyanarról az email címről? Más megoldást nem nagyon látok!

2021. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!