Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetéges, hogy egy...

Hogy lehetéges, hogy egy eddig ismeretlen Facebook-felhasználó üzenetére most először reagálva azt írja a Messenger, hogy az illető a "Messengert Facebook nélkül használja és nincs már profilja?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim között eddig még nem szereplő felhasználó hónapokkal korábban küldött nekem üzenetet, ami az "Engedélykérések" mappában bújt meg, de nem akartam eddig válaszolni rá, viszont most szeretnék. Annak idején mutatta a profilját az illetőnek, mert anno megnéztem. Lehet olyan eset, hogy törölte a Facebookját és csak a Messengert tartotta meg? Ebben az esetben megkapja az üzenetem? Vagy, ha törölte magát a Facebookról, esetleg inaktiválta a fiókját, attól még megkapja a Messengeren az üzenetem? Vagy van olyan opció, hogy soha többé nem találom meg az illetőt és nem látja az üzenetem? Amikor most visszaírtam neki, az üzenetem mellett alul egy kék pipa jelenik meg, fehér körben, nem pedig egy kék alapon fehér pipa, ami azt jelezné, hogy kézbesítve van... :(

2021. nov. 27. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy deaktiválod a facebook profilt, és megmarad a messenger. Ha tudsz neki írni (messengeren) és nem éred el a sima profilját, akkor csak ez lehet a helyzet..
2021. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Viszont kézbesítetlen az üzenetem még mindig :(
2021. nov. 28. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha el tudtad küldeni, akkor él még a messengere. Csak várni kell amíg belép, vagy amíg észreveszi..
2021. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!