Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv. Van 2 asztali pc-m,...

Üdv. Van 2 asztali pc-m, hogyan tudok mind2-re internetet LAN kábel segitségével? A modemen 3LAN kimenet van. (T_HOME)

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Venned kell egy router-t, és arra rákötni a gépeket.
2010. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj routert venned, csak helyesn kell beállítani a dolgokat. Nem láttam még THome modemet, ezért nem tudom, hogy kell beállítanod, de ha hívsz valami ismerősödet, aki ért hozzá, biztosan beállítja neked úgy ahogy kell... (van egy pár hátránya annak, hogy nem veszel routert... pontosabban annak van pár előnye, ha veszel :D de meg lehet úszni router nélkül is.)
2010. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két géphez márpedig kelleni fog, a modemen található LAN csatlakozók közül egy van fenntartva egy számítógépnek, többi az IPTV-nek, ha rendelt olyan szolgáltatást arra kötik az úgynevezett set-top box-okat.
2010. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor tévedtem. :)

Nem igazán ismerem a THome modemeit, ezért nem tudtam mire való... :P

Második vagyok.

2010. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!