Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ellopta a hu.2021store.ru egy...

Ellopta a hu.2021store.ru egy hirdetésem adatait, hogy pénzt húzzon le emberekről, hol tudom jelenteni?

Figyelt kérdés

Fizetni lehet ott azért a szolgáltatásért amiért hirdetem magam (magántanár vagyok nem kell rosszra gondolni :D) , vannak fake vélemények rólam stb., pont mint ahogy ezeknél a csaló oldalaknál lenni szokott. Az ár is fake.


A google a nevemre ezt az oldalt dobja ki elsőnek, náluk tudom jelenteni, hogy rejtsék el ezt találatot, ha igen, hol? (nem találtam meg)


Van olyan magyar szerv ami ezzel foglalkozik, akik letiltanak oldalakat, ha valaki szól nekik, hogy az oldal pénzlehúzás?


Ha valaki tud segíteni, azt megköszönöm előre is.



#internet #spam #csalás #hu.2021store.ru
2021. nov. 7. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Adathalász támadások megelőzése és bejelentése - Google-keresés Súgó [link]


Az adathalász webhelyek bejelentése

Az interneten talált adathalász webhelyek bejelentése


Ha úgy gondolja, hogy adathalász webhelyet talált, jelentse be az adathalász oldalt [link]


A Google Kereső oldalán megjelenő hirdetések között talált adathalász oldalak bejelentése


Ha a keresési találatok oldalán látható szponzorált linkek között adathalász oldal jelent meg, akkor jelentse be azt az AdWordsnél. [link]



Nemzeti Kibervédelmi Intézet [link] (szolgáltatások)

2021. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, a válasz tökéletes!
2021. nov. 7. 14:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!