Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok mindenkit betenni...

Hogyan tudok mindenkit betenni az iwiw-en a címzettek közé ha nincsenek bekategorizálva és nem szeretnék mind a 600 emberkére egyesével ráklikkelni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csoportok használata nélkül sehogy. Lehet egyenként kattingatni. Baromi szép, meg csillivilli az oldal, de hogy ilyen dolgokat ne vegyenek észre benne és javítsák... csak egy apróság, amivel megkönnyítenék a felhasználóik életét.
2008. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

600 embernek egyszerre üzenetet küldeni az erősen spam kategória. ha valaki ilyet akar csinálni, az kűzdjön meg érte.


szerintem.

2008. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Csoportokba kell rakni őket, ha nem akarsz egyesével kattintgtani.

De amúgy az sem nagyon működik mostanába, én már írtam az IWIW gépháznak is, mert egy üres oldalra dob rendszeresen.

2008. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem spam, csak kellemes ünnepeket szerettem volna mindenkinek kívánni... marad a katt. :-) azért köszi a válaszokat.
2008. dec. 13. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz az üzenőfalra ünnepi jókívánságokat, ott minden ismerősöd láthatja!
2008. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"kellemes ünnepeket szerettem volna mindenkinek kívánni"


ezt hívják többek között spamnek

2008. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg rohadtul nem spam. Ha te kapod meg tőle, hogy vegyél DVD-t, akkor spam, de ha az ismerőse, akkor meg nem. Ha az illető nem akar kommunikálni vele, törli és kész. Ennyi. Szerintem ez egyáltalán nem spam kategória.
2008. dec. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!