Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tüntethetném el (mozilla)?

Hogy tüntethetném el (mozilla)?

Figyelt kérdés

Hogy tudnám mozillából eltüntetni a régi email címeket ? úgy értem hogy pl valaki jön hozzánk ,netezik és direkt rá megy hogy ne jegyezze meg az email címét , mégis ha én megnyitok egy másik oldalt pl freemail akkor ha kétszer oda kattintok előhozza mások email címét :S

Ezt valahogy ki tudnám törölni?


2010. szept. 3. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Eszközök/Előzmények törlése. De ha így állítod be, akkor kilépésnél mindent töröl: Eszközök/Beállítások/Adatvédelem/Egyéni beállításokat használ az előzményekhez/Böngészési előzmények megjegyzése ... napig. Előzmények törlése a Firefox bezárásakor.
2010. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, ezt már eljátszottam nem egyszer :S de még mindig ott vannak :@ azért köszi :)
2010. szept. 3. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Töröld ezt a Firefox-ot és töltsél le újat, de még a registryből is töröld, mindenhová beírja magát.
2010. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A registriből nem kell semmit törölni ,elég ha itt a pipa bent van.

[link]

2010. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eszközök

Előzmények törlése

Részletek

-böngészési és letöltési előzmények

-űrlap és kereső mezők előzményei

-sütik

-gyorsítótár

-aktív bejelentkezések

-webhely beállításai


Jelöld ki mit szeretnél törölni,és törlés

2010. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!