Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom beállitani, hogy ne...

Hol tudom beállitani, hogy ne az explorer legyen az alapértelmezett böngésző?

Figyelt kérdés
pár napja megnyilik magától
2010. szept. 2. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:

na engem tegezhetsz is /megnyílik magától/

de komolyra ,a firefoxban pipáld be és kész

2010. szept. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. szept. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
alapértelmezett böngésző a google chrome,de ha bekapcsol a gép eddig nem aktiválodott egyik sem csak ha klikkeltem rá,most meg az megjelenik az explorer plussz egy kis ablak hogy ha kapcsolodni akarok a www.google -ra irjam be a jelszavam mit tegyek?
2010. szept. 2. 09:12
 4/8 anonim válasza:
A helyedben a rendszer-visszaállítással próbálkoznék a legkorábbi időpontra.És azon is elgondolkoznék,hogy minek nekem két böngésző.
2010. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mert a lányom ragaszkodik az ie-hez,10 éves
2010. szept. 2. 10:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Operával nincs ilyen gond, beállításokban bejelölöd, és gyorsabb, mint a google chrome
2010. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
gyorsabb böngésző jobb lenne az 1megás adsl netemmel a torrent feltöltés nagyon lassú
2010. szept. 2. 10:36
 8/8 anonim válasza:

Egyébként a vezérlőpult-alapértelmezett programok,lehet beállítani hogy melyik böngésző legyen alapértelmezett.Az opera telepítésénél tényleg megkérdezi.Az opera és az ie ég és föld.

Torrent kliens is van bent,de hogy ez hogy működik fingom nincs,elvből nem torrentezek.

2010. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!