Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az indavideó is kezd olyan...

Az indavideó is kezd olyan lenni mint a youtube?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a Hé, Arnold! és a Fecsegő tipegők című rajzfilmeket. Gyerekkoromban nagyon sokat néztem őket. Most felnőtt fejjel is ugyan úgy megnézem mindkettőt. Indavideón a legtöbb rész fent volt. Mostanra már jóval kevesebb maradt. "A videót szerzői és/vagy tartalmi okokból letiltottuk." Ez az üzenet jelenik meg sok videónál. Még jó, hogy annó lementettem őket. Csak a baj az, hogy 15 fps és gyengébb bitrátára (192 kb/s) állítottam be a videók minőségét, hogy le tudjam játszani régebbi típusú mobilon. Ezeket most átküldtem az újabb telefonomra. A felbontás csak 320x240, az eredeti 480x360 helyett. Kár érte. De ez most már így marad sajnos.

2021. okt. 8. 05:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Régen is ilyen volt.
2021. okt. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg hátha sorozatbaráton vagy Dmdamedián fent van. Plusz torrent oldalakon tuti jó minőségben is megtalálható:)
2021. okt. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A sorozatbaráton csak ismerős által lehet regisztrálni. De itt nem ismerek senkit. A dmdamediàt még nem néztem meg. Torrent oldalakon csak angolul vannak fent a részek. Amúgy a videakid-en találtam sok részt a Hé, Arnold!-ból. 480p a legmagasabb minőség amiben nézni lehet. Ez végül is jó, de amikor le akarom tölteni idm-mel androidon akkor valamiért csak 240p-ben tölti le. A Fecsegő tipegők-ből csak a három mozifilmet és a Mindenki felnőtt!-ből pedig csak egy részt találtam magyarul. Azért köszi a segítséget.
2021. okt. 8. 07:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen a szerzői jog. Nem minden elemével értek egyet (például azzal sem, hogy legálisan egy csomó minden nem szerezhető be), de kb. mióta internet létezik, azóta érvényes az, hogy tilos más szellemi termékét a nagy nyilvánossággal megosztani. (Sőt, már előtte is érvényes volt, csak a lehetőségek jóval korlátozottabbak voltak.) Az, hogy az IndaVideo eddig magasról tojt az egészre, az már másik kérdés. De gondolom, ők sem szeretnének százmilliós bírságot kapni arra hivatkozva, hogy semmit nem tettek a "kalózkodás" ellen.
2021. okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4# Hátha nem tudják még ezt sem akkor nagy a ba


Mi sem egyszerűbb a torrentnél, pl qbit kliens next next finish.

Semmilyen port állítás, torret file behúz, és már jön is akár wifin-is.

Nyakamat rá és amit nem írhatok le mert tiltja az oldal szabályzata.


Amúgy meg sima pénz lehúzás több előfizetés, mert itt ez van ott az van.

Inkább boruljon rám 1000 lityi tömény kénsav ha előfizetnék ezekre a dolgokra, és úgy hogy én tudom hogy honnan szerzem be a nézni, hallgatni való tartalmat.

Aki a régi dolgokra jó minőségben kíváncsi annak ott a peer to peer vagy a lemezek.

Nem vagyok öreg de én ezek között a stream oldalak között egyetlen olyan dolgot nem találtam, ami megérné.


Az utóbbi 10 évben nagyon sok hulladék dolog született, tisztelet a kivételnek, ami nézhető és hallgatható.

2021. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!