Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Citromail regisztráció...

A Citromail regisztráció miért kéri végtelen ciklusban az adatokat?

Figyelt kérdés
Létre akarok hozni egy Citromail fiókot, de a [link] honlapon akárhányszor kitöltöm az összes mezőt, s rámegyek a 'regisztrálok'-ra, mindig visszamegy a lap tetejére.

2021. okt. 4. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Lehet ez is ezzel a ami esti internet gubanccal kapcsolatos, bár annyit még meg elhet próbálni ha tiltva vannak a sütik vagy reklámblokkolót használsz, az bekavarhatja.
2021. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Mert egy nagyszerűen karbantartott rendszerről van szó.

Ja, bocs, mégsem...


Komolyra fordítva a szót: valószínűleg elszúrtak valamit, és tojnak rá magasról.

(Bár azért egy próbát tennék más böngészőből is, hátha csak valami inkompatibilitási probléma...)

2021. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én szombaton szerettem volna fiókot regisztrálni ott, ugyanez volt amit leírsz. Hagytam is a francba.
2021. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen komolyan kérdezem: miért használ / akar használni citromailt valaki?

Rendes emailnek ott a gmail, az outlook, a yahoo meg a tudja franc még mi.

Ha eldobható email kell, akkor meg abból is több féle van neten. Rá kell keresni hogy "10 minute mail" aztán dob egy csomót.

2021. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De egyáltalán miért akarsz Citromail regisztrációt csinálni?
2021. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!