Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom végleg kiirtani a...

Hogy tudom végleg kiirtani a bosszantó popup-okat a gépemről?

Figyelt kérdés
Valami beásta magát a gépembe, vírusirtók, figyelők nem találják, vagy ami találja, az csak próbaverziós, és pont ez a funkciója nem aktív, lehetett egy véletlen kattintás során, nem tudom, akkor is ugrálnak fel explorer ablakok, ha letiltom az explorert. Egyébként Mozilla Firefox-ot használok, explorert csak akkor, ha valami nem nyílik meg a másikkal. Most van popup blokkoló a gépemen, ez arra jó, hogy legalább ne ugráljanak fel, de szeretném ezeket kiirtani, hogy ne is akarjanak felugrálni. Hova ásták ezek be magukat, hogy nem megy leirtani? Újratelepítés biztos segít, de azt most nem tudom, mert 1 hónap, mire megérkezik a garanciális cserélt videokártyám, most egy szervizes cserekártya van benne, addig nem akarok babrálni.
2008. dec. 11. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

start menü >> programok >> kellékek >> rendszereszközök >> rendszervisszaállítás


keresd meg azt a napot, a naptárban, amikor még nem voltak ezek a popuppok, és válassz az előttről egy rendszervisszaállítási pontot


nekem ez be szokott jönni, amikor már végképp semmi nem segít (amúgy velem akkor szokott ilyen történni, amikor krekkelni próbálok... krekkelésben szerencsétlen vagyok, és krekk helyett sikeresen begyűjtök néhány vírust, ilyenkor mindig rendszervisszaállítok)

2008. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

[link]

Töltsd le a Spybot Search and Destroy nevű programot. Telepítés után frissítsd az adatbázisát, csinálg egy immunizálást, majd egy teljes keresést. Amit talál, azt töröltesd vele. Ingyenes program, tehát tud eltávolítani is.

2008. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Első körben felejtsd el az Internet Explorert, mint olyat használni. Egy jó böngésző, és nem kell további hülye programokat telepíteni.
2008. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha elolvasod, leírtam, hogy nem használok Explorert, csak ha másban nem nyílik meg valami, de az nagyon ritka.
2008. dec. 12. 23:19
 5/5 Lordomi válasza:
feladatkezelő, folyamatok, és a wscriptet zárd be
2013. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!