Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Midomi zenefelismerő oldal...

Midomi zenefelismerő oldal már nem működik laptopon? Eddig használtam, igaz régebben. Most nem működik.

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Hát, Midomi-ről nemtudok sokat, de alternatívaként, egy bővítmény, chrome alapú böngészőknél:


[link]


Firefox alapúnál:


[link]


Ha rajta vagy egy oldalon, ahol megy a zene, csak kattintanod kell a bővítmény ikonjára, és arra figyelj, hogy ameddig ellenőriz, ne kattints el, nekem a legtöbb esetben, kimutatja milyen zene megy:


Így néz ki a chrome-os cucc-nak a felülete:


[link]

2021. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem erre gondoltam, de klassz ez is.


Szól a zene akárhol pl rádióban, hangfalról..., a Midomi érzékeli a zenét, és kidobja a találatot.

2021. szept. 16. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Hmm, tehát mikrofonnal működik, tudod mire gondolok még kérdező? Hogy a mikrofon bemeneti hangereje lecsökkent. Azt ha megnöveled, talán újra működni fog. Vagy, elállítodott a mikrofon hangeszköz.
2021. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Telefonon működik...

[link] itt az alján már csak telefon látható.

2021. szept. 16. 22:00
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

De a hangalapú keresés simán működik a Chrome-ban pl. .. gondolom jó a mikrofon, de megnézem.

2021. szept. 16. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Rendben, nincs mit, viszont ha gondolod, ránézhetünk, ha nem működne.
2021. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem megy nálam, megköszönném... (Laptopról szeretném)
2021. szept. 16. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Hmm, okés, mikor nézzünk rá? Szükség lesz, teamviewer-re hozzá.
2021. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!