Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IWIW-en be lehet állítani,...

IWIW-en be lehet állítani, hogy csak ismerősök láthatják a képeimet?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan?
2008. dec. 11. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet beállítani. Ha oda feltöltesz valamit, azt bárki láthatja. Azt tudod esetleg állítani, hogy ki tudjon hozzászólást írni, illetve embereket megjelölni.

Ez van sajnos.. Már én is megszívtam ezzel párszor.

(Azok a pletykás szomszédok ^^)

2008. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudod beállítani.

Az IWIW egy száz százalékig publikus rendszer, ha valaki piackutatási céllal megy oda, vagy azért mert fotókat szeretne látni egy srácról/lányról akiről azthiszi hogy ismeri, megteheti. ( bár az adatgyüjtés elméletileg a felhasználói szerződés bizonyos pontjaiba ütközik, ez sajnos felügyelhetetlen). Én például csak keresésre használom az iwiw-et. Nagyon sok információ megszerezhető, most már szinte midnenkiről. És igen, ennek lehetnek káros következményei is. De természetesen elsősorban nem erről szól az oldal. De tudni kell: Csak olyan információt szabad a PUBLIKUS (vagyis MINDENKI által elérhető) weboldalakon megadni, amelyek nem hoznak kínos helyzetbe, vagy nem vezethetőek vissza hozzád egyértelműen. Sokan például komplett címet, VALÓS telefonszámot (nagyon sokan!) adnak meg. Illetve olyan fotókat tesznek fel, aminek inkább a családi albumban volna a helye. Nem értem őket.Alapszabály: Az Internetre nem teszünk fel a személyünkkel egyértelműen összeköthető adatot!

2008. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!