Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gáz ha Instagramra akár több...

Gáz ha Instagramra akár több éves képeket is kiteszek, csak mert akkor még nem volt Instám és most találtam meg ezeket a képeket?

Figyelt kérdés
Van fesztiválos de az sem idei (ezen nem vagyok rajta), meg pár nyaralós vagy utazgatós. Lényegében egyiken sem lennék rajta mert már nem úgy nézek ki ahogy pár éve. Viszont volt aki velem volt akkor és ők tudnák, hogy nem most készült a kép. Ez gáz?

2021. szept. 1. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Ennél gázabb hogy ez a kérdés felmerül benned, de a leggázabb az hogy van instád és használod is.
2021. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia!Szerintem egyáltalán nem gáz,néha én is csinálom ezt.Viszont akkor van baj ha az adott fotót már látta valaki,és megkérdezi hogy ,,helló ezt miért most töltöd fel,hiszen 3 éves a kép". :D
2021. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég kínos (persze lehet nem neked) ha kiteszel egy képet ezen címmel:

"Én és a szüleim a születésem előtt 9 hónappal.." - csak mert már régi kép.

2021. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy privát az instád vagy sem, és hogy mi célból használod, ha csajozásra akkor inkább felejtős mert élőben úgy is rájön a turpisságra... :D


Ha privát, barátokkal, családdal, kapcsolattartós insta... akkor nyugodtan.

2021. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!