Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak képeket tartalmazó...

Csak képeket tartalmazó Youtube videónál hány másodpercnél váltsanak a képek?

Figyelt kérdés
Kiránduláson készült természetképeket rakok fel videóba, alatta zene. Hány másodperc alatt lehet megnézni egy képet, hogy se túl gyors, se lassú ne legyen?

2021. aug. 28. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 másodperc elég. Esetleg megmutathatod valakinek mielőtt felteszed, hogy megmondja ha véletlenül túl lassú.
2021. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 másodperc pont ideális.
2021. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs ideális szám. Én 2-3 mp körül kísérleteztem sokat, de egyik embernek kevés, tovább nézné, másiknak sok, elunja magát továbbpörgetne.

A képektől és a nézők kép nézési/olvasási szokásaitól is függ, mennyire egyszerű, könnyen befogadható, vagy részlet gazdag, elmélyülést, alaposabb elemzést igényel.


A videó nem igazán erre való, a képgaléria ideálisabb. Szabadon léptethető, addig nézi, amíg akarja, akkor lép tovább, amikor akar. Videónak inkább akkor van értelme, ha van hozzá, zene vagy méginkább hangok, szöveg - akkor meg a szöveghez érdemes igazodni.

2021. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!