Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha sikerül elfelejtenem a...

Ha sikerül elfelejtenem a gmail.hu-s email címem jelszavát, elég csak 4 hónapot várjak, és törlik, majd újbaregisztrálhatom?

Figyelt kérdés
Van sok másik email címem, de az éppenséggel, egy helyen volt csak használatos.
2021. aug. 27. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Gmail fiók nem törlődik soha. Használj jelszó menedzsert.

[link]

[link]

2021. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bár itt a


"A Felhasználónak rendszeresen be kell lépnie a G-Mail szolgáltatásba. Ha a Felhasználó több mint 120 (százhúsz) napon keresztül nem lép be (pop3 vagy webmail) postaládájához, a Szolgáltató a Felhasználó postaládáját inaktívvá teheti, és az abban található adatokat törölheti. A G-Mail üzemeltetője a törölt e-mail címeket ismét regisztrálhatóvá teheti.

"


Ezt írja a felhasználói feltételek. Nem lehetséges, hogy te a .com-osra gondolsz?

2021. aug. 27. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 szerintem is a .com-osra gondolt, ahogy én is és valószínűleg mindenki. De ettől még jó tanácsot adott.
2021. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyébként ha ilyen jól ismered a szabályzatot, akkor mi a kérdés?


Hozzáteszem, a szabályzatban úgy fogalmaz hogy "teheti", "törölheti", stb.


Szerintem ez kb akkor történik ha egy nem használt fiók indokolatlanul sok helyet használ, amire máshol szükség lenne.

2021. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 igen jó tanácsot adott, ezért is köszöntem meg az elején a válaszomnak. 4-es, a kérdés, a megerősítés szempontjából jött létre.
2021. aug. 27. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Hati, heti. De azt nem írja hogy meg is teszi. Lehet nem 4 hónapot, hanem 40 évet kell majd várnod..
2021. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet, na mindegy :D Köszönöm a válaszokat.
2021. aug. 27. 19:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem teszi, ez komoly visszaeleseke adhatna eselyt
2021. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hiába is törlődik a korábbi fiók, mert ugyanazzal a névvel nem hozhatsz létre újat.
2021. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem, viszont sajnos sikerült ugyanazzal a névvel létrehozzak, rengeteg 4 hónappal ezelőtti fiókom volt, belőlük, 2-vel, sikerült újraregisztráljak, más jelszóval is. Szóval, elég veszélyes az a gmail, ha úgy nézzük.
2021. aug. 28. 16:02
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!