Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom megerősíteni a...

Nem tudom megerősíteni a facebook fiókomat. Kéri a mobilszolgáltatóm de sehol sincs mo, ha további szolgáltatók listájára katt akkor egyből kéri a kódot amit kapnék smsben. Törölni se tudom így a fiókot mert meg be kell jelentkezni hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hungary sincs?
2010. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is ez van de sajnos nincs
2010. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs hungary se.első próbálkozásnál volt de akkor se adott ki mobilszolgáltatót.szívesen letörölném valahogy.lehet szerintetek írni a facebook "stábnak" hogy mi a problémám?illetve nem tudtok vmi elérhetőséget?
2010. aug. 29. 19:32
 4/5 anonim válasza:
nekem is ez a problémám
2011. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindig van lépés kihagyása gomb meg miegymás ... ha sikerül ismerősöket felvenni egyre kevésbé nyaggat ilyesmivel ... de pl ha facebook-on keresztül lépsz be az emailcímedre hogy keressen ismerősöket a levelezőpartnereid között akkor az is egy módja a vissszaigazolásnak ... ha 1 módon igazoltál akkor már többet nem nyaggat ! ... akkor se nyaggat ha már össze szedtél már magadnak pár ismerőst. és érdemes olyanokat megjelölni akik eleve reklámcélból regisztráltak be és van több ezer ismerősük, és hamarab vissza is igazolnak
2011. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!