Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kell mindennap kihúznom...

Miért kell mindennap kihúznom a UPC kábelt a hálózatból, hogy legyen netem?

Figyelt kérdés

6 éve UPC-m van, és az utóbbi pár hónapban sosincs net, ha bekapcsolom a gépet. Ha kihúzom a konnektorból a modem dugóját, és visszadugom, akkor van net. Mitől lehet ez?


Felhívtam őket, de ők (mármint UPC) is azt mondják, hogy húzzam ki a dugót, és dugjam vissza.... Érthetetlen, tényleg ez lenne a megoldás? Nap mint nap?


2010. aug. 28. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam az utóbbi időben meg folyamatosan megszakad a kapcsolat, van olyan hogy 10 percenként elmegy a net (közben a gép jelzi, hogy van net, csak épp nem töltődik be semmi....), és ezen csak a modem+router újraindítás segít. Ez van, az upc mostanában egy fos.
2010. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ajjaj. Az nagyobb baj, mint az enyém. Eddig meg voltam velük elégedve. Sajna más szolgáltató nincs, nem tudok átmenni sehova :(
2010. aug. 28. 23:28
 3/7 anonim ***** válasza:
UPC marhán erőlteti ezt a húzd ki dugd be nyomd meg a gombot stb, én is 1 héten át felhívtam őket,hiába erőltettem hogy jöjjenek ki nézzék meg nem,mondta a csaj húzzam ki dugjam be,mondom nem jó, ok kapcsol egy szakember kollegát,aki nagy meglepétesemre azt tanácsolta húzzam ki dugjam be :S 1 hét után felkaptam a vizet mondom nem dugom ki nem húzom bei földhöz baszom már az egészet ha nem jön ki valaki,azt kijöttek nagynehezen megállapították hogy modem csere,sajnos meghibásodott a régi,jééé nem mondod egy hétig ezt fújtam telefonba de csak dugjam ide dugjam oda volt a válasz :S
2010. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Húúhh.. hát akkor valószínűleg nálunk is "érik" a modemcsere. 6 éve van ez a modemünk. Na akkor majd én is az "asztalra csapok", a fenének van minden nap kedve az asztal alá bújni, és az ezer dugó közül kikeresni azt az egyet... :( Köszönöm a válaszod! :)
2010. aug. 28. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igazán nem akarom itt az észt osztani de ha csak tényleg ennyi a gond ,hogy modem ki/modem be ,hát ezt a Tecsoban kapható ki/be kapcsolós hosszabbítóval már rég megkönnyíthetted volna .( egy doboz cigi áráért megvan )

[link]

2010. aug. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"igazán nem akarom itt az észt osztani"

Akkor ne is tedd,légy szives...........

2010. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 06:47-es, a válaszod tök érdektelen számomra, mert nem ez volt a kérdés. Amúgy ennyi eszem nekem is van, hogy egy hosszabbítóval megoldható, de én az okot keresem, és meg szeretném szüntetni.
2010. aug. 29. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!