Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak sincs telekom térerő...

Másnak sincs telekom térerő Szabolcs megyében?

Figyelt kérdés
Ma volt egy vihar és azóta se térerő, se wifi, se iptv nemmegy. Az érdekelne hogy másnál is fent áll ez a probléma? Kb 8órakor elment minden és azóta úgy is van

2021. aug. 2. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nalam minden rendben.
2021. aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Június végén a balatonnál volt vihar, 6 óráig nem volt áram, mobil térerő nuku (egy pálcika volt az emeleten, pincében csak vészhívás, pedig alapból ott is maximum volt), vonatok se előre se hátra. Manapság eléggé kitett a Telekom az időjárásnak, pesig régen nem volt ilyen (a MÁV eddig is az volt, tőlük nem újdonság).
2021. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegnap Újfehértón a vihar alatt és után nem volt semmi térereje a Telenornak.
2021. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A megyeszékhelytől cirka 20 km -re se kábeles se mobil szolgáltatása nem volt jó darabig a Telekom -nak, illetve áramszünet is többször volt. SMS -t kaptunk a hibáról T -éktől, majd (poénból) újraindítottam a HGW -t, aztán magától még kb kétszer indúlt újra (mivel nem tudott kapcsolódni megadott időn belül), aztán sikeresen kapcsolódott (csodálkoztam rendesen, hogy tudott csatlakozni). Utánna már csak az áramszünetek miatt volt 1-2 probléma, de újabb SMS -t (a hiba elhárításáról) még azóta sem kaptunk, pedig még tegap este minden helyreállt (az áramellátás is).
2021. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap hajnali fél 3 körül visszaállt minden. Semmi értesítést nem kaptunk róla, a poén az, hogy mikor vihar volt 2x elment az áram és ennyi. Gondoltam stabilizálódott minden, erre rá félórával amikor a vihar már a közelbe se volt elment minden és nem is jött vissza kb. 6órán keresztül. Érdekes mindenesetre.
2021. aug. 3. 02:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom Te is távolabb laksz a Telekom legközelebbi csomópontjától (nem tudom mi a hivatalos neve), amit az oda érő vihar akkor iktatott ki (elmehetett ott az áram), így a hálózatuj azon ága (illetve szegmense), ami kiszolgálja azt a régiót, ahol laksz internet és/vagy mobil szolgáltatás nélkül maradt.
2021. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, 40km-re Nyíregyházától szóval ez a legvalószinübb lehetőség.
2021. aug. 3. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!