Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Gmail fiókban meg tudom...

A Gmail fiókban meg tudom nézni, hogy milyen oldalakra, szolgáltatásokba regisztráltam az adott email címmel?

Figyelt kérdés
Nemcsak Google szolgáltatásokra gondolok, hanem bármilyen más oldalra, ahol regisztrálni kell.

2021. aug. 1. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2021. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
A regisztrációkor általában kapsz egy megerősítő/visszaigazoló e-mailt. Ezeket vissza tudod nézni a fiókodban.
2021. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem Gmail, hanem Google.

A Google-fiókban (myaccount.google.com) a Biztonság fülnél találtam meg. Ott Bejelentkezés más webhelyeken » Bejelentkezés Google-fiókkal.

2021. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Rémlett hogy lehetséges, de nem voltam biztos benne.
2021. aug. 2. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Feltéve ha tényleg a Google fiókkal regisztráltál be. De mondjuk egy gyakorikerdesek.hu ami csak e-mail címet kér, azokról a Google nem tud. Hivatalosan.
2021. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem is az volt a kérdés, kedves 5-ös, hanem hogy "hogy milyen oldalakra, szolgáltatásokba regisztráltam az adott email címmel".
2021. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os. Az 5-ösnek annyit, azért hasznos volt a tipp, köszi, már ez is több a semminél.
2021. aug. 2. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!