Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért emelkedtek meg ennyire...

Miért emelkedtek meg ennyire a kissebb sávszélességű internet havidíjak?

Figyelt kérdés

Eddig havi 3900 ft-ot fizettünk a telefonvonal nélküli 2 mbit-es net-ért, most hogy a hűségidő lejárt, a legkissebb 1 mbit-es 5200 ft, az 5 mbit-es 5700 ft.


Nem értem mért nem lehet megtartani az eddigi 2 mbiteset ugyanazért a 3900-ért? Nekem az tökéletesen elég lenne.

Miért kell ennyire kib@szni az emberekkel?

Csak hogy többet fizessek?


2010. aug. 27. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A hűségidő miatt.
2010. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ezek az árak új hűségnyilatkozat kötése esetén érvényesek, ha nem kötök újjabb nyilatkozatot, az árak már 6000 ft felett járnak


sok szolgáltatót végig néztem, és a legkissebb csomag is min. 5000 be kerül mindegyiknél

2010. aug. 27. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez piszkosul drága! USB modemes mobil internet, HSDPA (szélessávon) 5G havonta, 7.2 mybit legjobb sebességgel havi 5500 ft. Vodafone.
2010. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt elbalfékeskedtétek. Az internet szerződésetekben benne volt ,hogy csak a hűségidő alatt adják kedvezménnyel a netet és ha ez lejár akkor már az emelt ár lép érvénybe. Nem olvastátok el rendesen a papírt és most meglepve tapasztalod azt amit már egy éve is tudhattál volna ha figyelmesen olvasol.
2010. aug. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22 22-es vagyok: ez a Vodafone USB modemes mobilnet úgy 5500 ft havonta, hogy KÉT ÉVIG annyi! Internet Fix, nem emelik az árát. Két év a hűségidő ott is.
2010. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!