Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en vásároltam fülbevalót,...

Ebay-en vásároltam fülbevalót,2 hete, és még mindig nem adta fel az eladó. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy hete írtam neki egy üzenetet, nagyon kedves hangnemben, hogy mikor szándékozik feladni a terméket. (10 darab fülbevaló...) Erre röviden ennyit ír (in this week. (ezen a héten)) azóta eltelt 1hét, még mindig nem adta fel. levélre nem válaszol. visszajelzése között vannak rosszak, de 96%-os... mi lesz?
2010. aug. 27. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

ki is fizetted??? akkor marharépa voltál :D :D


ha nem fizetted még ki akkor mi lenne? nem küldi nem fizetsz nem lesz fülbevalód.


fizetni mindig csak utólag.......

2010. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj levelet az eBay-nek, aztán ők adnak felületet ahol írhatsz a PayPal-nak is, ők meg visszaadják a pénzedet.
2010. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

3szor irtam neki erre most ennyit válaszolt: "you item is already post today" ......

megnéztem az Ebay-en ,ott nincs bejelölve hogy elküldte volna!!!

szerintetek várjak 1-2 hetet, hogy ideérjen, vagy nem fog jönni?

2010. aug. 29. 12:54
 4/4 A kérdező kommentje:
ááá! feladtaaa. wow! 3 hét várakozás után végre feladtaaa:@ :O
2010. szept. 5. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!