Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan program ahol a egy...

Van olyan program ahol a egy képen ruhán keresztül át lehet látni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen van. Csak szerezz egy hasonló képet, amin az illetőkön nincs ruha és vágd össze Photoshoppal a kettőt.


Vagy legyél orvos, és a Röntgen sugárral simán átlátsz a ruhán is... (igaz átlátsz a a bőrön, húson, mindenen is...)

2010. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
van, csak nem neked és nem nekem
2010. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Van olyan is, hogy IQ. Neked mint kívülállónak az is elég izgalmas lehet, nézz utána ;).
2010. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de ha jó szemed van, akkor át lehet látni, én át tudok :)
2010. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor nincs is sehol ilyen program?
2010. aug. 27. 10:57
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon sürgős lenne!
2010. aug. 27. 11:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen program csak a filmekben létezik.
2010. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hintalow ***** válasza:

Szerinted, ha egy képet csinálnak pl. egy digitális géppel, akkor azon van egy külön "röntgen lencse" ami ruha nélkül fotóz, hogy az külön rétegként a lefotózott ruha alá kerüljön? :)

Megsúgom: nincs.

Ha egy képről leszeded a ruhát akkor az alatt főleg üresség, nulla, fehérség stb. lesz

2010. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Nincs egy program, amivel a hülye kérdést feltevőket pofán lehet verni?
2010. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, Photoshopnak hívják - de kell hozzá egy plugin is, csak azzal megy a dolog. A neve: imagination.dll

Elég nehéz működő linket találni a letöltéshez, de hajrá!


Amúgy van egy olcsó hardveres megoldás is: van az a vörös-kék 3d szemüveg, na azt forditva kell föltenni, a célszemélyre ledes elemlámpával rávilágítani, háttal állva neki, egy tükörből kell rá visszanézni. Ezt az amerikai ifjú fizikusok évkönyvében olvastam - ki is próbáltam, nálam működik! (kár, hogy eddig még csak a nagymuteron tudtam letesztelni.. :(

2010. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!